Práca pre šikovných operátorov výroby - neďaleko Brna + ubytovanie zabezpečené

Moxom s.r.o.

20 000 - 26 000 Kč

Mikulov, Česko

Výroba

Informácie

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov hľadá do svojho tímu ďalšieho/ďalších operátorov výroby Miesto výkonu práce je Mikulov - krásna vinohradnícka oblasť poskytujúca vytúžený odpočinok po práci a tiež mnoho možností na rekreáciu. Je v bezprostrednej blízkosti Brna a zároveň tiež blízko hraníc so SR. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na kubakova@moxom.cz alebo na 0949 498 384

Náplň práce

  • kompletizácia káblových zväzkov pre automobilový priemysel

Čo ti vo firme ponúkame?

  • ubytovanie zabezpečené - osobná starostlivosť koordinátora - týždenné zálohy vo výške 1 000 Kč - preplatenie cestovných nákladov zo SR do ČR v plnej výške + dochádzkový bonus ia ďalšie príplatky

Požadujeme

  • vek min. 18 rokov zdravotná spôsobilosť

Personálna agentúra - sprostredkovanie práce spolu s ubytovaním na celom území ČR

Kontaktná osoba

  • Lívia Kubačková.
  • Dúbravská cesta 2
  • 84104 Bratislava
  • Slovensko

Zaujala vás táto ponuka?